SR731HTTC100J
MFR.Part #
SR731HTTC100J
JLCPCB Part #
C4066508
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 10Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS