RK73H1HTTC23R2F
MFR.Part #
RK73H1HTTC23R2F
JLCPCB Part #
C2575339
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS