RK73H1HTTC2372F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2372F
JLCPCB Part #
C2575535
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS