RK73H2HTTE5763D
MFR.Part #
RK73H2HTTE5763D
JLCPCB Part #
C2583627
Description
-55℃~+155℃ 576kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS