ERA-1ARW6491C
MFR.Part #
ERA-1ARW6491C
JLCPCB Part #
C20519053
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS