RK73H1HTTC2872F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2872F
JLCPCB Part #
C2575462
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS