RK73H1HTTC22R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC22R0F
JLCPCB Part #
C173349
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS