RT0201BRE0724K9L
MFR.Part #
RT0201BRE0724K9L
JLCPCB Part #
C3975844
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS