RT0201FRE0769R8L
MFR.Part #
RT0201FRE0769R8L
JLCPCB Part #
C4009309
Description
-55℃~+125℃ 50mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS