RK73H1HTTC2203F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2203F
JLCPCB Part #
C369010
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS