RK73H1HTTC2204F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2204F
JLCPCB Part #
C2575617
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS