SG73P2ARTTD3600D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD3600D
JLCPCB Part #
C7311361
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS