RK73H1HTTC20R0F
MFR.Part #
RK73H1HTTC20R0F
JLCPCB Part #
C173352
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS