HV732HTTE185G
MFR.Part #
HV732HTTE185G
JLCPCB Part #
C4006183
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS