RN73H2ETTD88R7F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD88R7F50
JLCPCB Part #
C4083700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS