SLR1TTE1071D
MFR.Part #
SLR1TTE1071D
JLCPCB Part #
C4052439
Description
-55℃~+180℃ 1.07kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS