RK73H1HTTC2050F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2050F
JLCPCB Part #
C2575335
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS