RN73H2BTTD53R0D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD53R0D50
JLCPCB Part #
C2546644
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS