SLR1TTE1003D
MFR.Part #
SLR1TTE1003D
JLCPCB Part #
C3920026
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS