CPF0201B5K62E
MFR.Part #
CPF0201B5K62E
JLCPCB Part #
C4011475
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS