RK73H1HTTC1913F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1913F
JLCPCB Part #
C5875197
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS