RK73H1HTTC1872F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1872F
JLCPCB Part #
C2575536
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS