RN73H1JTTD7412B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7412B10
JLCPCB Part #
C3922504
Description
-55℃~+155℃ 100mW 74.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS