RK73H1HTTC17R4F
MFR.Part #
RK73H1HTTC17R4F
JLCPCB Part #
C5725579
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS