UR73D2BTTD10L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
UR73D2BTTD10L0F
JLCPCB Part #
C144418
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS