RN73H1JTTD2940C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2940C10
JLCPCB Part #
C4117641
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS