RK73H1HTTC15R8F
MFR.Part #
RK73H1HTTC15R8F
JLCPCB Part #
C2575281
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS