RN73H2ETTD3301C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3301C50
JLCPCB Part #
C3958434
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS