RK73H1HTTC1542F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1542F
JLCPCB Part #
C2575417
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS