RC0603F1R15CS
MFR.Part #
RC0603F1R15CS
JLCPCB Part #
C17300034
Description
-55℃~+125℃ 1.15Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS