RK73H1HTTC1501F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1501F
JLCPCB Part #
C830283
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS