RN73H2BTTD1171A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1171A05
JLCPCB Part #
C4296149
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS