RN731JTTD22R6F50
MFR.Part #
RN731JTTD22R6F50
JLCPCB Part #
C4217730
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS