CR0201AFW-4701GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0201AFW-4701GAS
JLCPCB Part #
C6537869
Description
-55℃~+125℃ 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS