RK73H3ATTE4873F
MFR.Part #
RK73H3ATTE4873F
JLCPCB Part #
C2581972
Description
-55℃~+155℃ 1W 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS