RK73G2ARTTD5760F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD5760F
JLCPCB Part #
C7284182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS