RK73H1HTTC12R4D
MFR.Part #
RK73H1HTTC12R4D
JLCPCB Part #
C2578310
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS