RK73H1HTTC1272D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1272D
JLCPCB Part #
C2579022
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS