RK73G1ETTP3003D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP3003D
JLCPCB Part #
C2579522
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS