RN731JTTD8251A05
MFR.Part #
RN731JTTD8251A05
JLCPCB Part #
C4018820
Description
-55℃~+155℃ 63mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS