RK73H1HTTC1242F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1242F
JLCPCB Part #
C2575538
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS