RK73H1HTTC1272F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1272F
JLCPCB Part #
C2575482
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS