RN73R2ETTD3012F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD3012F100
JLCPCB Part #
C4262757
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS