RK73H1HTTC11R5F
MFR.Part #
RK73H1HTTC11R5F
JLCPCB Part #
C2575539
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS