HV732BRTTD4324F
MFR.Part #
HV732BRTTD4324F
JLCPCB Part #
C6967419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS