RK73H1HTTC11R0D
MFR.Part #
RK73H1HTTC11R0D
JLCPCB Part #
C2578339
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS