RN73R1JTTD3901A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3901A10
JLCPCB Part #
C4303397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS