RK73H1HTTC1021D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1021D
JLCPCB Part #
C2579986
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS