RK73H1HTTC1020D
MFR.Part #
RK73H1HTTC1020D
JLCPCB Part #
C2578235
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS