RN732BTTD2493F25
MFR.Part #
RN732BTTD2493F25
JLCPCB Part #
C4090881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 249kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS